Life

Life

wtorek, 13 listopada 2012

Liebster blog

Zostałam klepnięta przez Bebe do zabawy. 
W sumie to nie wiem za bardzo po co ta zabawa, chociaż niby mówią, ze to dla blogów o mniejszej liczbie obserwatorów. Tylko jak to ma niby to zmienić?


Zasady :
Nominacja do Liebster Award jest otrzymywana od innego blogera w ramach uznania za "dobrze wykonaną robotę". Jest przyznawana dla blogów o mniejszej liczbie obserwatorów więc daje możliwość ich rozpowszechnienia. Po odebraniu nagrody należy odpowiedzieć na 11 pytań otrzymanych od osoby, która Cię nominowała. Następnie Ty nominujesz 11 osób (informujesz ich o tym) oraz zadajesz im 11 pytań. Nie wolno nominować bloga, który Cię  nominował.  
 
Na pytania odpowiem, bo w ten sposób możecie mnie bardziej poznać, ale nie będę zadawać żadnych moich pytań ani nominować innych blogów- nawet nie wiem, kogo mogłabym wybrać.. ;-)

Moje  odpowiedzi:
1. Która książka wywarła na Tobie największe emocje?
Trudno powiedzieć - jest ich tyle! W dzieciństwie zaczytywałam się w "Małej Księżniczce", "Tajemniczym ogrodzie", "Polyannie", "Dzieciach z Bullerbyn" i wielu innych. Chciałam nawet zostać bibliotekarką, jak dorosnę, bo martwiłam się, ze nie zdążę przeczytać wszystkich książek, które miałam na liście a tak to wykorzystam czas w pracy:) W ostatnich latach bardzo lubiłam W.Whartona, P.Coelho, Sagę "Millenium", "Harrego Pottera" i śmieję się, jak głupia przy każdej części z serii "I love shopping". W ogóle to o książkach mogłabym godzinami i bez końca gadać...
 
2. Jaki film najbardziej utkwił ci w pamięci?
Na pewno ulubiony "Dirty Dancing", który mogę oglądać miliony razy i "Love Actually" - coroczny obowiązkowy film świąteczny:) Oprócz tego z ostatnich lat" "P.S. I love you", "The Bucket List" - który sprawił, ze też sobie taką listę zrobiłam i ciągle coś do niej dodaję. Ale najpiękniejszy, który ostatnio mną bardzo poruszył, to "The Intouchables" - niesamowity!! Mam nadzieję, ze dostanie Oscara!
 
3. Co zrobiłabyś jeśli wygrałabyś w totka ogromną sumę?
Wydałabym wszystko na podróże.

4. W jakim kraju zamieszkałabyś, gdybyś miała wybór i dlaczego?
Nie mam pojęcia- kiedyś chciałam we Włoszech, ale Italia to nie jest tak naprawdę "Bella Italia" - ma sporo wad. Kiedyś chciałam też w USA, ale też jest sporo rzeczy, które mi sie tam nie podobają. Nie wiem, może Australia? Chociaż nie ma żadnego kraju idealnego. Na pewno chciałabym mieszkać zawsze blisko morza i żeby zimy były łagodne:)
 
5.Co lubisz robić w wolnych chwilach?
Książka, muzyka, film, spacery. 
 
6. Czy cenisz sobie blogowe znajomości?

Bardzo. Przez bloga poznałam bardzo wielu wspaniałych ludzi, z wieloma znajomość przeniosła się do realu.
 
7. Jaką cechę charakteru cenisz u innych?
Szczerość, zaradność i poczucie humoru.

8. Uważasz ,że prawdziwą miłość spotyka się tylko raz w życiu?
Tak. I warto na nią czekać.

9. Twój związek jest oparty na rozsądku czy na miłości?
Na miłości.

10. Jeśli mogłabyś cofnąc czas,by coś zmienić w przeszłości co by to było?
Nic. Wszystko, co się wydarzyło w przeszłości zaprowadziło mnie tutaj, gdzie teraz jestem. Nic nie dzieje się bez przyczyny, jak to się mówi:)

11. Wierzysz w przepowiednie, numerologię, duchy itp. spirytystyczne rzeczy? 
Niestety tak. Przez to nie oglądam horrorów, bo się potem boję. Wierzę w horoskopy, ale nie te z gazet tylko te robione przez astrologa dla konkretnej osoby. 

2 komentarze:

 1. hej,
  a co powiesz na jeszcze jedna nominacje:
  http://aleksandraseghi.blogspot.it/2012/11/zabawa-dla-bloggerow-liebster-blog.html
  pozdrawiam,
  A.

  OdpowiedzUsuń
 2. Mnie też te nominacje dziwią, śmieszą czasem, ale w sumie cieszę się jak ktoś odpowiada na niektóre pytania , bo nagle okazuje się ,że czytamy te same książki i lubujemy się w tych samych filmach na przykład :) Tak więc co tam :)

  OdpowiedzUsuń