Life

Life

czwartek, 28 lutego 2013

Pomieszane, zamieszane...

Dziś różne takie, mieszane.

***
W zeszłym tygodniu byłam po raz pierwszy w teatrze na musicalu. Była to "Priscilla, królowa pustyni". O samym filmie i musicalu coś niecoś mi się kiedyś o uszy obiło, ale nie wiedziałam, że to takie fajne będzie!!!
Musical cudowny, kostiumy, których było ok 500 (!!!) zapierające dech w piersiach i oślepiające kolorami! Piosenki - śpiewało się praktycznie wraz z aktorami:) A sami aktorzy tacy opaleni, wydepilowani, umięśnieni- prawdziwe ciacha! Moja koleżanka stwierdziła, ze na pewno w życiu prywatnym tez są gejami, a nie tylko na scenie :)
Poszłabym chętnie raz jeszcze. Szkoda, że nie można było robić zdjęć (bardzo tego pilnowano), więc zrobiłam tylko przed rozpoczęciem.


***
Dziś byłam na pierwszym dniu próbnym w nowej pracy. Tzn "nową" będzie, jak mnie przyjmą, zobaczymy. Na pierwszej rozmowie kwalifikacyjnej byłam w styczniu i w sumie już o tym zapomniałam, bo do mnie nie oddzwonili, aż tu w poniedziałek zadzwonili, we wtorek byłam na drugiej rozmowie a dziś na próbie. Jak wiecie, we Włoszech raczej nie stosuje się umów o pracę na okres próbny, tylko przychodzi się przez jakiś czas na próbę a potem dają umowę o pracę. No cóż, zobaczymy, jak to dalej pójdzie. Dziś było całkiem nieźle :)

***
Jutro marzec! Mój ulubiony miesiąc, bo wiosna się zaczyna! W tym roku, jak na nasze rzymskie warunki, ciepło przyszło trochę później (zazwyczaj zaczyna się już w drugiej połowie lutego), bo do tej pory było wciąż 8-10 stopni. Od jutra jednak, jakby pogoda wiedziała, ze to marzec:

4 komentarze:

 1. to ja z tym śniegiem i dwoma stopniami nie mam się co wychylać ;)
  kocham wiosnę

  OdpowiedzUsuń
 2. Zazdroszczę ci - chyba sie powtarzam ale co tam. Tak możliwości obcowania z jakąs kulturą tak jak tego ciepełka , które tam masz. U nas wciąż sezon narciarski otwarty, zimno, pada i śnieży na zmianę.Tu śpiewają piosenkę :"Pescasseroli un bell paese dove nevica per 12 mese..." i to jest prawdą niezaprzeczalną ehhh....

  OdpowiedzUsuń
 3. Ps.Trzymam kciuki za nową pracę:)*)

  OdpowiedzUsuń
 4. U nas pod Turynem tez juz wiosennie sie zaczyna robic! Trzymam kciuki za prace i pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń