Life

Life

niedziela, 22 grudnia 2013

Wesołych Świąt!!!

Ufff, choinka ubrana nareszcie, chociaż miałam z tym ubieraniem zachodu co niemiara..

We Włoszech choinki ubiera się 8.12. My ubieramy dopiero kilka dni przed Świętami, bo zawsze mamy żywą (w domu od dzieciństwa zawsze tak było i ja nie potrafię ze sztuczną- to całkiem co innego. No a tak to co roku jest inna:))
W związku z tym ubieraniem na początku grudnia już choinkę trzeba kupić, bo potem nigdzie się nie znajdzie, co wiemy z własnego doświadczenia, bo dwa razy już jeździliśmy po wszelkich ogrodnikach w Rzymie przed samymi Świętami i znaleźliśmy jakieś resztki do tego z cenami z kosmosu.
Choinkę kupiliśmy więc na pocz grudnia w Ikei, ale są od razu zapakowane, nie widać jakie są w środku. A z takim kupowaniem, to jak kota w worku!
No i jak widać poniżej - choinka jakaś łysa w środku jest. U góry i na dole ma długie gałęzie, a w środku krótkie, na które nie ma za bardzo jak coś powiesić, bo spada... No ale zrobiłam, co mogłam.. Lepsze to niż nic.Kochani, życzę Wam wszystkim Wesołych Świąt, odpoczynku, dobrego jedzonka, zadumania i radości z tych chwil z rodziną. A tym, którzy są na emigracji- abyście pamiętali, że atmosferę Świąt się tworzy samemu i to, jak sobie te Święta przygotujemy - takie będą. 
A w Nowym Roku spełnienia wszelkich marzeń: tych dużych i tych maleńkich!

A tu nasz nowy nabytek z Key West :)

4 komentarze:

 1. Dziś świeżo po powrocie z urlopu miałam rajd po okolicznych osiedlach za choinką. Jakieś poprzebierane już... ale jest :) Może nie do końca taka jak ją sobie wyobrażałam, ale jest :) Wesołych!

  OdpowiedzUsuń
 2. Przesylam serdeczne zyczenia zdrowych i wesolych Swiat dla Ciebie i Twoje rodziny :) :) :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wesolych Swiat dla Ciebie i Twoich bliskich oraz spelnienia marzen w 2014 roku :)

  Kasofia :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziękuję Wam za życzenia i spóźnione ode mnie, ale na Nowy Rok dla Was!

  OdpowiedzUsuń